FOTBAL: SENDRA CUP 3X3

SENDRA CUP 3X3 "2019"

Termín: 4.5.2019, 5.5.2019 - Místo: Červené Pečky - Kolín

PROPOZICE

PRAVIDLA

Turnaj je odehrán dle unifikovaných pravidel projektu 3x3.

16 TÝMŮ

Maximální počet týmů na turnaji. Minimální počet pro realizaci turnaje je 8 přihlášených týmů!

96 minut

V případě účasti 16 týmů garantujeme 9 odehraných zápasů. (upraveno vzhledem k náročnosti turnaje)

6 hráčů

Maximální počet hráčů za 1 tým.

12 min.

Hrací doba jednoho zápasu.

6 hřišť

Turnaj se odehraje na 6 hřištích.

4 branky

Na každém hřišti se bude hrát na 4 branky. Každý tým tak bude mít 2 minibranečky o velikosti: 124 x 96 x 61 cm (š x v x h)

Stop párkům v rohlíku

V rámci akce bude k zakoupení fresh čerstvé jídlo pro děti. Bojujeme proti párkům v rohlíku a brambůrkům během turnaje.

Soutěž pro rodiče

Rodiče by neměli řídit své děti na hřišti, od toho je trenér. Raději se oblékněte do jednotných barev, vezměte bubny a jiná fandítka, a podpořte děti svým fanděním. Nejlepší fanouškovský kotel si odnese speciální pohár!

1.000 Kč

Startovné za jeden tým. Klub může přihlásit neomezený počet týmů.

Ceny

Každý tým si odnese pohár a diplom. Nejlepší týmy obdrží medaile.

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

ROČNÍK 2011 (U8) - 4.5.2019 od 9:00hod.* (2 VOLNÁ MÍSTA)

  • FC Slovan Liberec BíláFC Slovan Liberec ModráFC Slovan Liberec Růžová, FK Viktoria Žižkov Bílá, FK Viktoria Žižkov Červená, SK Benešov Modrá, SK Benešov Žlutá, SK Sparta Kolín Bílá, SK Sparta Kolín Modrá, SK Aritma Praha, FK Dukla Praha Žlutá, FK Dukla Praha Vínová, FK Jablonec, Viktoria Vestec, TÝM 15, TÝM 16

ROČNÍK 2010 (U9) - 5.5.2019 od 9:00hod.*

  • Fk Řeporyje, FC Hradec Králové Bílí, FC Hradec Králové Černí, FK Pardubice, FK Jablonec Bílí, FK Jablonec ZeleníSK Hranice bílá, SK Hranice modrá, SK Hranice červená, FK Ústí nad Labem, FC Slovan Liberec Modrá, FC Slovan Liberec Bílá, FK Dukla Praha Žlutá, FK Dukla Praha Vínová, SK Sparta Kolín, MFK Chrudim

ROČNÍK 2009 (U10) - 5.5.2019 od 14:00hod.*

  • FC Slovan Liberec Modrá, FC Slovan Liberec Bílá, FC Sellier & Bellot Vlašim Bílá, FC Sellier & Bellot Vlašim Modrá, FC Tempo Praha Žlutá, FC Tempo Praha ČervenáSK Hranice Bílá, SK Hranice Modrá, Fotbal Neratovice Modří, Fotbal Neratovice Červení, SK Benešov Modrá, SK Benešov Žlutá, MFK Chrudim Červenočerní, MFK Chrudim Žlutí, FK Brandýs-Boleslav, FK Brandýs-Boleslav II

ROČNÍK 2008 (U11) - 4.5.2019 od 14:00hod.* (6 VOLNÝCH MÍST)

  • FC Slovan Liberec, Bohemians 1905, FK Čáslav Modří, FK Čáslav Bílí, FAPV Děčín, FK Kolín Bílá, FK Kolín Modrá, SC Xaverov Horní Počernice I, SC Xaverov Horní Počernice II, FK Červené Pečky, TÝM 11, TÝM 12, TÝM 13, TÝM 14, TÝM 15, TÝM 16

* MODŘE vyznačené týmy již uhradily startovné a jejich účast je 100%-ní

PŘIHLAŠ SE!

HŘIŠTĚ

Pro lepší představivost se podívejte, jak bude vypadat hřiště, na kterém se budou zápasy hrát. 

SENDRA ARÉNA

Na hřišti 266 , Červené Pečky

PARTNEŘI