Florbalový jednodenní "X-KEMP" je tu! 4 hráči = 1 trenér! Přidej se k nám a zdokonal své střelecké dovednosti..

13.07.2018

Pro všechny florbalové nadšence připravila INDIVIDUÁLNÍ SPORTOVNÍ ŠKOLA 1-denní florbalový kemp pro kluky i holky ve věku 10-12 let zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností. Kemp je také otevřený pro brankaře a brankařky, které mají chuť se během jediného dne nechat zasypat stovkami balonků. Na bližší info jsme se zeptali jednoho z organizátorů akce Petra Horáčka: 

Na co se tedy těšit?

Kluci a holky se mohou těšit na jeden den nadupaný výukou střeleckých dovedností za dozorů opravdových odborníků a florbalových osobností dnešní doby.

Na koho se tedy mohou účastníci těšit?

Během dne se děti průběžně protočí u všech 6 trenérů. Každý trenér bude vždy pracovat max. se 4 dětmi. Děti se tak mohou těšit na trenérské lekce a poznatky od Matěje Klucha, Radka Valeše, Lukáše Nesměráka, Lenku Bartošovou a dalších osobnosti, které ve florbale dlouhodobě pracují!

Kdy se kemp uskuteční?

Kemp proběhne 8.9.2018 ve sportovní hale na Harcově. Pro děti jsou připraveny 4 tréninkové bloky, videorozbory, celodenní stravování, turnaj trenérů a účastníků a závěrečnou soutěž!

Kde se přihlásit?

Zájemci se mohou přihlásit v sekci Florbal: "X" KEMP. Kapacita je 24 hráčů a 8 brankařů a začíná se nám to rychle plnit. Na nic nečekejte!!!